9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

У Дніпровську ГЕС інвестують 62 млн євро

Масштабна реконструкція обладнання Дніпровської ГЕС-1 буде тривати п’ять років, за цей час в проект буде інвестовано 62 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ПАТ «Укргідроенерго».

«Роботи по реабілітації обладнання Дніпрогес-1 триватимуть протягом п’яти років і повинні фінішувати у 2021. Зокрема, оновлений третій гідроагрегат має приступити до роботи в червні 2020 го року, другий – в жовтні 2021-го. Пуск першого запланований на кінець серпня 2021-го року. Загалом, в проект буде інвестовано 62 млн євро », – повідомляє прес-служба підприємства.

Масштабна реабілітація обладнання дозволить збільшити сумарну потужність Дніпрогесу на 30 МВт і продовжити роботу станції щонайменше на півстоліття.

У «Укргідроенерго» пояснюють доцільність комплексної заміни обладнання тим, що гідроагрегати виробництва американської корпорації General Electric відпрацювали понад 70 років, вичерпавши свій ресурс і гарантійні зобов’язання по генерації електроенергії.

Нагадаємо, що в кінці літа австрійські фахівці почали працювати на майданчику для реконструкції. 27 серпня був виведений з експлуатації третій гідроагрегат, який виробив майже 18 млрд кВт. 26 жовтня зупинений гідроагрегат №2. На черзі і перша машина.

Разом з реконструкцією обладнання на Дніпровській ГЕС-1, тривають роботи по його модернізації на Дніпровській ГЕС-2.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають