9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

У Дніпрі завершили перший етап будівництва підстанції для електропостачання нових станцій метро

Енергетична компанія ДТЕК Дніпрообленерго продовжує реалізацію масштабного проекту в Дніпрі – будівництво підстанції «Наддніпрянська».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДТЕК Дніпрообленерго.

На даний момент завершився перший його етап. До майбутньої підстанції під землею були укладені більш 18 км високовольтного кабелю із зшитого поліетилену. Реалізація проекту дозволить демонтувати застарілу систему повітряних ліній і забезпечити якісним електропостачанням центральну частину міста, а також нових станцій метрополітену.

Будівництво підстанції «Наддніпрянська» 150/10/6 кВ – знаковий проект як для ДТЕК Дніпрообленерго, так і для міста Дніпро, що став одним з найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються енергокомпанією за останні роки. Реалізація проекту загальною вартістю понад 350 млн грн. стартувала у квітні 2017 року. Головним завданням нової підстанції стане забезпечення якісним безперебійним електропостачанням двох міських районів (Соборної та Шевченківського), існуючих і споруджуваних станцій метро, ​​а також створення енергетичної бази для розвитку будівельної інфраструктури, зокрема – житлового та бізнес секторів. При цьому будуть демонтовані і замінені на кабель старі, побудовані ще в 1932-му році, повітряні лінії передач.

Ми дуже раді реалізувати подібний проект, який дасть новий поштовх для додаткового розвитку міста, а нашим клієнтам – більш високу якість електропостачання. Будівництво передбачає три етапи – три пускових комплекси. Кожен з них виконують досвідчені підрядники. Із задоволенням можу констатувати, що рухаємося в установленому графіку. Це дає повну впевненість, щоб уже в цьому році Дніпро отримає оновлену і сучасну підстанцію, яка забезпечить зрослі запити що розвивається мегаполісу в якісному і безперебійному енергопостачанні, – підкреслив генеральний директор ДТЕК Дніпрообленерго Вадим Кухта.

На даний момент завершено перший етап будівництва. Головним його завданням була укладання нових підземних лінії електропередачі 150 кВ.

На даний момент підрядники приступили до наступних етапів будівництва. Завершити проект і запустити підстанцію «Наддніпрянська» в Дніпрі енергетики планують до кінця 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають