9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

У Дніпрі ще один енергоблок Придніпровської ТЕС перевели на вугілля газових груп

 • “ДТЕК Придніпровська ТЕС” завершила переведення енергоблоку №8 на спалювання вугілля газової групи.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Це вже другий енергоблок, який ДТЕК в цьому році перевів з імпортного антрациту на вугілля марки “Г”, який видобувається в українських шахтах. У жовтні був переведений на нове паливо і запущений в роботу енергоблок №7. Зараз обидва енергоблоки працюють сумарною потужністю 230 МВт, – йдеться в повідомленні.

  За даними ДТЕК, економія антрациту, завдяки переведенню двох блоків на вугілля газової групи, складе 80 тис. тонн на місяць. Перехід ТЕС на нове паливо принесе й екологічний ефект. Згідно з проектом, при спалюванні енергоблоками газового вугілля очікується зниження викиду таких речовин, як діоксид сірки й оксид азоту. Скорочення викидів в порівнянні з спалюванням антрациту по кожному з переведених енергоблоків складе близько 1,1 тис. тонн на рік.

  Спалюванню енергоблоками “ДТЕК Придніпровської ТЕС” вугілля газової марки передувало технічне переоснащення пилесистем блоків. Змінено системи сушки вугілля і подачі готового пилу в котел, встановлена ​​рециркуляція сушильного агента, модернізовані пальники котлів. Інвестиції в переведення двох блоків склали близько 300 млн грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  На Шепетівському ремзаводі створюють самохідну артилерійську установку на базі БМП

  На Шепетівському ремонтному заводі «схрещують» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП/БРМ.Передає Національний Промисловий...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.