9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Дніпрі ще один енергоблок Придніпровської ТЕС перевели на вугілля газових груп

“ДТЕК Придніпровська ТЕС” завершила переведення енергоблоку №8 на спалювання вугілля газової групи.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Це вже другий енергоблок, який ДТЕК в цьому році перевів з імпортного антрациту на вугілля марки “Г”, який видобувається в українських шахтах. У жовтні був переведений на нове паливо і запущений в роботу енергоблок №7. Зараз обидва енергоблоки працюють сумарною потужністю 230 МВт, – йдеться в повідомленні.

За даними ДТЕК, економія антрациту, завдяки переведенню двох блоків на вугілля газової групи, складе 80 тис. тонн на місяць. Перехід ТЕС на нове паливо принесе й екологічний ефект. Згідно з проектом, при спалюванні енергоблоками газового вугілля очікується зниження викиду таких речовин, як діоксид сірки й оксид азоту. Скорочення викидів в порівнянні з спалюванням антрациту по кожному з переведених енергоблоків складе близько 1,1 тис. тонн на рік.

Спалюванню енергоблоками “ДТЕК Придніпровської ТЕС” вугілля газової марки передувало технічне переоснащення пилесистем блоків. Змінено системи сушки вугілля і подачі готового пилу в котел, встановлена ​​рециркуляція сушильного агента, модернізовані пальники котлів. Інвестиції в переведення двох блоків склали близько 300 млн грн.

Останні новини:

Зараз читають