9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

У Дніпрі побудують сонячну електростанцію потужністю 35МВт

У Дніпрі 100 га землі хочуть відвести під сонячну електростанцію.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на zabeba.li.

Це буде третя станція в області після Підгороднього і Нікополя. Але найбільша за потужністю. Навіть дивно, що в Дніпрі ще є стільки нерозділеного землі.

Сонячну електростанцію збираються побудувати в районі двох лікарень на Ігрені – психіатричної і туберкульозної, в проекті рішення сесії міськради сказано, що земля виділяється по вул. Бехтерева.

Фото: zabeba.li

На графічних матеріалах видно, що ця земля знаходиться між Ігрень і Рибальським.

На кадастровій карті України зазначено, що це землі лісового фонду, так що доведеться при оформленні документів змінювати цільове призначення ділянки. Але лісу на цих ділянках щось не видно. Навпаки, вони схожі на ріллю.

Компанія зареєстрована в минулому році в Дніпрі. Керівник Юрій Засядьвовк, в засновниках – ТОВ «Мейн Груп Україна» – компанія, яка будує сонячні електростанції по всій країні, в тому числі і в Нікополі. Цю компанію заснували Юрій Кротов, французька компанія «Рібур партісіпасьйон» і кіпрська компанія «Мейн Груп Юереп». Бенефіціар компанії «Мейн Груп Україна» – Юрій Кротов, а кіпрської фірми – француз Франсуа Жан Клод Рібур. На сайті компанії вказано, що в її найближчих планах – будівництво станції в Карпатах, в Києві, у Вінниці, в Миколаєві та Мелітополі. Потужність дніпровської станції буде 35 МВт.

Останні новини:

Зараз читають