9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

У 2019-му році у відновлювальну енергетику України інвестували 3,7 млрд євро

 • Протягом 2019-го року в Україні інвестували близько 3,7 мільярдів євро у будівництво об’єктів відновлювальної електроенергетики та звели “зелених” електростанцій сумарною потужністю 4,5 гігават. Сумарна потужність відновлювальної енергетики України наразі становить 6,8 ГВт, що дозволяє щорічно виробляти понад 8,4 млрд кВт\год електроенергії, або 5,5% від загального виробництва електроенергії та забезпечувати понад 3,3  млн домогосподарств.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

  Так, протягом року найбільше потужностей було зведено у вигляді сонячних та вітроелектростанцій – 78,5% та 14,1% відповідно. Нових потужностей на сонячних станціях приватних домогосподарств, біоелектростанціях та мініГЕС було зведено 5,4%, 1,6% та 0,33% відповідно.

  Реалізовані протягом року проекти дозволили збільшити загальну потужність «чистої» електроенергетики в Україні у 3 рази – до 6,8 ГВт. Також це дозволило Україні піднятися з 63-го на 8-ме місце у рейтингу інвестиційної привабливості «зеленої» енергетики країн, що розвиваються. Крім того за останні п’ять років загальна сума інвестицій у проєкти “зеленої” електроенергетики становила майже 4,9 млрд євро.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та...

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для роботи на космічних апаратах.

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний...

  Українське підприємство запатентувало електричний вантажний автомобіль

  «Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що розташований у місті Луцьк, запатентував багатофункціональну електричку вантажівку.

  У Бердянську розгорнуто дивізіон Морської охорони

  Завдяки підтримці партнерів стартувало облаштування пунктів базування в Бердянську, Маріуполі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.