9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У 2018 році Укргазвидобування збільшить видобуток газу на 4,5%

ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) в 2018 році планує збільшити видобуток природного газу на 4,5% (на 0,69 млрд куб. м) у порівнянні з 2017 роком – до 15,94 млрд куб. м.

Про це повідомив глава компанії Олег Прохоренко, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

План на 2018 рік – 15,94 млрд куб. м, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

О.Прохоренко знову піддав критиці Полтавська облрада через їм блокування видачі компанії ліцензій, що перешкоджає реалізації раніше озвучених планів по темпам приросту видобутку газу і паралельного відходу від імпорту Україною газу.

Ми з себе задачі (20/20 – ІФ) не знімаємо, будемо шукати нові способи і наздоганяти. Для цього і почали співпрацю з іноземними технологічними компаніями для прискорення видобутку. Ми ретельно розробляємо тему родовищ щільних пісковиків, що дозволить використовувати існуючу базу ліцензій для відкриття нових родовищ. Але все одно це не дозволить замінити ресурси, які нам необхідні для виконання програми 20/20, – додав він.

У свою чергу, перший заступник голови правління – виконавчий директор УГВ Олександр Романюк повідомив, що компанія також формує плани з нарощування видобутку природного газу на Західній Україні вдвічі за найближчі сім років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають