9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У 2018 році планується проведення «гарячих» випробувань СВЯП-2 на Чорнобильській АЕС

Під час ознайомчого візиту Голови Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков, особливу увагу було приділено стану робіт за проектом завершення будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива №2 (СВЯП-2).

На об’єкті тривають комплексні випробування обладнання, після завершення яких у 2018 році планується проведення «гарячих» випробувань. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСП “Чорнобильська АЕС”

На майданчику будівництва СВЯП-2 головний інженер проекту підвищення безпеки Андрій Савін та представники генерального підрядника HOLTEC International ознайомили гостя із ходом виконання робіт та майбутніми планами.

Після цього делегація у супроводі керівництва ЧАЕС та Групи управління проектом «План здійснення заходів на об’єкті «Укриття» здійснила технічний тур новим безпечним конфайнментом.

Останнім пунктом візиту на ЧАЕС стала машинна зала першого блоку, де планується розміщення тимчасового сховища для зберігання високоактивних відходів, що утворюватимуться при виконанні робіт з перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають