9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Турбоатом та японська компанія Toshiba впроваджуватимуть проекти з модернізації турбінного обладнання вітчизняних АЕС

АТ «Турбоатом» та японська Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation за сприяння НАЕК «Енергоатом» підписали 4 липня Меморандум про взаєморозуміння у сфері атомної енергетики. Документ було підписано у центральному офісі Енергоатома генеральним директором Турбоатома Віктором Суботіним і паном Горо Янасе, Директором, Віце-президентом Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation у присутності президента Енергоатома Юрія Недашковського. У підписанні Меморандуму взяли участь представники Посольства Японії в Україні.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

Компанії домовилися про початок взаємовигідної співпраці у напрямку впровадження проектів з модернізації турбінного обладнання машинних залів АЕС. У Меморандумі відзначено, що співробітництво Турбоатома і Toshiba базуватиметься на високому потенціалі і багаторічному досвіді обох компаній у розробці та реалізації нових інженерно-технічних рішень в ядерно-енергетичній галузі.

Відкриваючи церемонію підписання Меморандуму, президент Енергоатома Юрій Недашковський висловив задоволення з приводу поглиблення кооперації провідного українського підприємства з одним зі світових лідерів в галузі енергетичного машинобудування.

Енергоатом вітає і підтримує початок співпраці між Турбоатом і Toshiba. Наша Компанія реалізує масштабні програми з підвищення безпеки, надійності та ефективності енергоблоків українських АЕС, і Турбоатом є одним з основних партнерів Енергоатома за цими проектами. Впевнений, що співпраця наших партнерів – компаній «Турбоатом» і Toshiba сприятиме розвитку енергетичного машинобудування в Україні, а відтак підвищить ефективність модернізації обладнання вітчизняних АЕС, ‒ сказав Юрій Недашковський.

blank

Генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін зазначив: «Підписання Меморандуму є своєчасним і важливим кроком у встановленні реального ділового співробітництва між українським підприємством та японською корпорацією. Для нас також дуже цінна підтримка з боку президента Енергоатома Юрія Недашковського. Сподіваємося, що ми разом з Toshiba найближчим часом визначимо першочергові проекти та вже у вересні на X Міжнародному економічному форумі в Харкові зможемо узгодити план спільних дій».

Підписаний Меморандум ‒ це крок, який дає можливість зробити внесок у підвищення потужності енергетичного обладнання, як для українських АЕС, так і для атомно-енергетичних об’єктів у третіх країнах. Я дуже радий, що Toshiba сприятиме наданню більш повних рішень в ядерно-енергетичній галузі разом з Турбоатом, так як наші компанії є лідерами у виробництві обладнання для АЕС, наголосив директор, Віце-президент Корпорації Toshiba.

Останні новини:

Зараз читають