9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Січня, 2021

Турбоатом до 2025 року витратить $110 млн на технічне переоснащення заводу

 • Харківський завод “Турбоатом”, який має великий досвід виготовлення та реконструкції потужних гідротурбін, десятиліттями плідно співпрацює з найбільшою гідрогенеруючої компанією України – “Укргідроенерго”.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на EnergyLand.info.

  Основним документом, що визначає технічну політику підприємства є “Програма технічного переозброєння” Турбоатом “до 2025 року”, яка спрямована на розвиток усіх видів виробництва: механоскладального, заготівельно-зварювального, металургійного. Загальна сума коштів, запланована на технічне переозброєння до 2025 року становить $ 110 млн. За останні десять років освоєно близько 70 млн доларів.

  З 2008 по 2016 роки витрати на технічне переозброєння механоскладального виробництва склали близько 45 млн дол. За цей період проведено модернізацію та ремонт близько 110 одиниць діючого обладнання і впроваджено близько 60 одиниць нового.

  Технічне переозброєння механоскладального виробництва включає в себе переоснащення лопаточного і роторного (паротурбінного і гідротурбінного) виробництва.

  У лопатковому виробництві проведена модернізація і ремонт 30 одиниць діючого обладнання ( “Forest”, “ІС-800”, “ГФ-2253”, “65А90”, “ГФ2171”, “Метабо” і ін.) І впроваджено 10 одиниць нового сучасного обладнання . На базі нового і модернізованого обладнання впроваджено сучасну високоефективну технологію кругової обробки і контролю лопаток парових турбін, що значно скоротило виробничі цикли і матеріальні витрати, а також дозволило вирішувати питання з імпортозаміщення. Наприклад, виготовлення титанових лопаток парових турбін за новою технологією вперше в історії заводу.

  Проведені капітальні ремонти та модернізація устаткування привели до підвищення точності і якості обробки деталей, зниження трудомісткості і скорочення циклів виробництва.

  На технічне переозброєння заготівельно-зварювального виробництва з 2008 до 2016 року загальні витрати склали близько 7,0 млн дол., В результаті чого було виконано ремонт і модернізацію 20 одиниць існуючого обладнання.

  Модернізація металургійного виробництва сталася на 90%.

  Технічне переозброєння металургійного виробництва виконувалося з 2008 по 2016 роки. Загальні витрати склали близько 10,0 млн дол., В результаті чого була виконана модернізація і ремонт 20 одиниць діючого обладнання, в тому числі 10-ти термічних печей (5-ти газових і 5-ти електричних), а також придбано і впроваджено 20 одиниць нового сучасного обладнання. В даному виді виробництва здійснено технічне переоснащення формувального, обрубного і сталеплавильного ділянок ливарного цеху, а також термічного ділянки.

  Завдяки проведеній роботі з технічного переозброєння металургійного, заготівельно-зварювального, механоскладального виробництв з 2008 по 2017 роки ми виграли серйозні контракти, що фінансуються ЄБРР, з жорсткими термінами і високими вимогами щодо якості. Серед них – Дністровська ГАЕС, Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Дніпро ГЕС-2, СЕРЕДНЬОДНІПРОВСЬКЕ ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Каховська ГЕС. За 4 роки ми повинні виготовити 24 робочих колеса, 169 лопатей і 588 лопаток, – повідомив Григорій Іщенко, головний інженер ПАТ “Турбоатом”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії...

  Україна закуповуватиме напряму в НАТО цілу низку військового обладнання

  У 2021 році безпосередньо в НАТО Україна закуповуватиме снайперські гвинтівки, машини розмінування, парашутні та радарні системи. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Індія замовила в Україні комплектуючі до авіаційних ракет на $8 мільйонів

  Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет Р-27 класу «повітря-повітря».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Завод «Маяк» розробив високоточні верстати для власних виробничих потреб

  ПАТ «Завод «Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробив два високоточних верстати серії Mayak Weapons, для використання у виробничому процесі заводу.

  «Аеророзвідку» реорганізують у частину Об’єднаних сил та науковий підрозділ

  Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка» реорганізовують.Про це повідомила пресслужба частини на сторінці у Facebook. Передає Національний...

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю ініціативу НАН України її Президент...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  Зараз читають

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які...