9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Турецька компанія «VERO Construction & Energy AS» побудує на Херсонщині завод з виробництва обладнання й комплектуючих для вітроелектростанцій

Турецька компанія «VERO Construction & Energy AS» планує будівництво заводу з виробництва обладнання й комплектуючих для вітроелектростанцій за новітніми технологіями на території Олешківського району Херсонської області.

Про це стало відомо під час застрічі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з представниками компанії «VERO Construction & Energy AS». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, компанією «VERO Construction &Energy AS» та регіональним представництвом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати у Херсонській області про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики та будівництва вищезазначеного заводу в нашому регіоні.

Зі свого боку, обласна державна адміністрація супроводжуватиме реалізацію зазначених проектів до остаточного впровадження та максимально сприятиме їх реалізації.

Нагадуємо, раніше повідомлялось, що турецька компанія інвестує 800 млн євро в будівництво електростанції з відновлювальних джерел на Херсонщині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають