9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Цього року ДТЕК має намір перевести два блоки Придніпровської ТЕС на вугілля газових груп

“ДТЕК Енерго” має намір завершити проект з перекладу ще двох блоків Придніпровської ТЕС ( “ДТЕК Дніпроенерго”) – №9 та №10 – з антрациту на газове вугілля в жовтні-грудні 2018 року.

Про це повідомив журналістам генеральний директор компанії Дмитро Сахарук, передає Енергореформа.

Ми в цьому році переводимо з антрациту на марку” Г “ще два блоки – №9 і №10 Придніпровської ТЕС потужністю по 150 МВт. Плануємо завершити переклад блоку №9 з “А” на “Г” в жовтні, а блок №10 плануємо завершити до Дня енергетика (22 грудня), – сказав він.

За його словами, вартість перекладу блоків складе близько 180-190 млн грн, роботи виконуються за рахунок коштів компанії. Паралельно “ДТЕК Енерго” вкладе близько 150 млн грн в будівництво фільтра для блоку №10 і реконструкцію фільтра на блоці №9.

Це не тільки перехід з імпортного вугілля і антрациту, що залишився на неконтрольованої території, але і внесок у поліпшення екологічного стану в Дніпропетровській області, – зазначив Д.Сахарук.

Він також уточнив, що рішення про переведення блоків Криворізької ТЕС на вугілля марки “Г” лежить в площині затребуваності станції. “При існуючому режимі роботи ми зараз не бачимо економічної доцільності вкладення грошей в переобладнання, тому що кошти при режимі, коли станція коштує, просто не окупаються. Можливо, при новому ринку ми побачимо нові можливості і повернемося до цього питання, – пояснив глава “ДТЕК Енерго”.

За даними ДП “Енергоринок”, Криворізька ТЕС 1-8 червня працювала одним блоком і через місяць простою відновила роботу в складі 2-3 блоків.

Останні новини:

Зараз читають