9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Трейдингова компанія розпочала поставки дизельного пального з Туркменістану в порт Одеси

Компанія Skywalk Trading спільно з Turkmen Petroleum вперше поставила дизельне паливо з Туркменістану в порт Одеси. До цього Skywalk здійснював поставки в порти Запоріжжя, Херсона та Миколаєва.

Про це enkorr повідомила член правління компанії Ірина Рубан.

Паливо було поставлено в Одесу 30 липня танкером VF Tanker-9 в обсязі 5,3 тис. тонн. Одержувачем ДП стала одеська компанія «Евространдарт», яка навесні цього року розпочала роботу на перевалочному комплексі «Одеснафтопродукт» «Привату».

У Skywalk додали, що з урахуванням першої одеської партії з початку поточного року в Україні спільно з Turkmen Petroleum поставлено 40 тис. тонн туркменського ДП, що на 33% більше, ніж за аналогічний період 2017 році.

Ще 20 тис. тонн зараз під відвантаженням і прибудуть протягом 2-3 тижнів, – каже. І. Рубан.

Це істотно перевищує обсяг поставок компанією за аналогічний період 2017 року.

Якщо в минулому році основний весь обсяг вантажився на Херсон і частково Запоріжжя, то в цьому році основні поставки – це в першу чергу Запоріжжя, Херсон, Миколаїв і ось Одеса, – додала топ-менеджер компанії.

Skywalk Trading OÜ – трейдингова компанія, заснована у 2015 році. Офіси Skywalk Trading розташовані в Естонії, Україні і Великобританії. Компанія співпрацює з нафтопереробними заводами Росії, України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану і Туркменістану, а також міжнародними трейдинговими компаніями.

Останні новини:

Зараз читають