9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Trafigura отримала ліцензію на поставку газу в Україну

 • НКРЕКУ видала ліцензію Trafigura на право постачати природний газ в Україну.

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), вирішила видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ “Трафігура Юкрейн” – українській “дочці” великого світового сировинного трейдера Trafigura.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Пропоную привітати” Трафігура Юкрейн “як одного з найбільших світових трейдерів енергоресурсів з отриманням ліцензії і можливістю проведення діяльності з постачання природного газу, – сказав глава НКРЕКУ Дмитро Вовк на засіданні комісії в четвер у Києві.

  Крім цього, НКРЕКУ в п’ятницю вирішила видати подібну ліцензію ще 12 ТОВ.

  Як повідомлялося, ТОВ “Трафігура Юкрейн” було зареєстровано в липні 2017 року.

  Офіційно Trafigura відкрила свій офіс в Україні в середині травня 2017 року.

  Trafigura заснована в 1993 році групою трейдерів, які пішли з компанії Marc Rich Co, яка пізніше трансформувалася в Glencore. У квітні 2017 го Trafigura виграла лот ПАТ “Укртрансгаз” на поставку в квітні-грудні 2017 року 218 млн куб. м газу за 1,35 млрд грн.

  За даними Національної інвестиційної ради (НІС) при президенті України, Trafigura є третім в світі сировинним трейдером після Vitol і Glencore, що спеціалізуються на торгівлі металом, газом, нафтою і мінеральними добривами. Український офіс став для Trafigura 66-м в 37-й країні світу.

  Виручка компанії за 2016 рік склав $ 98,1 млрд.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...