9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Trafigura отримала ліцензію на поставку газу в Україну

blankНКРЕКУ видала ліцензію Trafigura на право постачати природний газ в Україну.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), вирішила видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ “Трафігура Юкрейн” – українській “дочці” великого світового сировинного трейдера Trafigura.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Пропоную привітати” Трафігура Юкрейн “як одного з найбільших світових трейдерів енергоресурсів з отриманням ліцензії і можливістю проведення діяльності з постачання природного газу, – сказав глава НКРЕКУ Дмитро Вовк на засіданні комісії в четвер у Києві.

Крім цього, НКРЕКУ в п’ятницю вирішила видати подібну ліцензію ще 12 ТОВ.

Як повідомлялося, ТОВ “Трафігура Юкрейн” було зареєстровано в липні 2017 року.

Офіційно Trafigura відкрила свій офіс в Україні в середині травня 2017 року.

Trafigura заснована в 1993 році групою трейдерів, які пішли з компанії Marc Rich Co, яка пізніше трансформувалася в Glencore. У квітні 2017 го Trafigura виграла лот ПАТ “Укртрансгаз” на поставку в квітні-грудні 2017 року 218 млн куб. м газу за 1,35 млрд грн.

За даними Національної інвестиційної ради (НІС) при президенті України, Trafigura є третім в світі сировинним трейдером після Vitol і Glencore, що спеціалізуються на торгівлі металом, газом, нафтою і мінеральними добривами. Український офіс став для Trafigura 66-м в 37-й країні світу.

Виручка компанії за 2016 рік склав $ 98,1 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають