9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

ТЕС холдингу “ДТЕК” в липні наростили відпуск електроенергії на 12,2%

Теплові електростанції холдингу “ДТЕК” в липні наростили відпуск електроенергії на 12,2% – до 2,834 млрд квт*год

За даними холдингу, ТЕС, що використовують вугілля газової групи, в липні наростили виробництво електроенергії на 10,6% в порівнянні з червнем – до 2,604 млрд квт * год. Також виникла необхідність у збільшенні генерації електроенергії на станціях, що використовують імпортний антрацит: вони в минулому місяці зробили 230 млн кВт * год, що на третину більше, ніж у червні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Прес-службу компанії

Традиційно літні місяці характеризуються високими стрибками споживання електроенергії в денний час, коли населення масово включає кондиціонери. Такі стрибки покриває гідрогенерація і теплова генерація, в тому числі станції ДТЕК. Одночасно в минулому місяці збільшилося споживання електроенергії через відновлення роботи двох хімічних підприємств в Черкасах та Рівному, – відзначають в ДТЕК.

До складу ДТЕК входять енергогенеруючі компанії “ДТЕК Західенерго”, “ДПЕК Східенерго”, “ДТЕК Дніпроенерго”. Копанія створена у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент”. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають