9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

ТЕС “ДТЕК” в серпні збільшили відпуск електроенергії на 16,4%

Теплові електростанції (ТЕС) “ДТЕК” в серпні збільшили відпуск електроенергії на 16,4% в порівнянні з липнем – до 3,301 млрд кВт-год

За даними компанії, підвищення обсягів генерації викликано зростанням навантаження на енергосистему, яку покривали також антрацитові ТЕС. При цьому в минулому місяці ТЕС, що використовують марку “Г” працювали повним складом і збільшили відпуск на 5,1% в порівнянні з липнем – до 2,737 млрд кВт-год, марку “А” – майже в 2,5 рази, до 0,564 млрд квт -год.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Август для всіх ТЕС” ДТЕК “був досить” спекотним “. По-перше, всі енергоблоки, які працюють на газовому вугіллі, були затребувані енергосистемою України. По-друге, ми змушені були включати ТЕС на дефіцитному антрациті для того щоб повною мірою забезпечити потреби країни в електроенергії “, – наводяться в повідомленні слова директора з генерації” ДТЕК Енерго “Сергій Куріленко.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент”. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Останні новини:

Зараз читають