9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

ТЕС ДТЕК у вересні виробили 89% електроенергії з газових марок вугілля

Теплоелектростанції (ТЕС) “ДТЕК” у вересні 2017 року виробили 89% електроенергії з українського вугілля газових марок і 11% – з імпортного антрациту

За її даними, зокрема, що працюють на марці “Г” ТЕС в минулому місяці збільшили відпуск електроенергії на третину в порівнянні з вереснем 2016 року – до 2,7 млрд кВт-год, тоді як антрацитові ТЕС “ДТЕК” знизили відпустку в 2, 7 рази, до 0,35 млрд кВт-год. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

“Збільшення виробництва обумовлено реалізацією компанією програми по зниженню залежності України в імпортному антрациті”, – відзначають в ДТЕК.

У прес-службі нагадують, що в зв’язку з дефіцитом антрацитового вугілля “ДТЕК” за дев’ять місяців наростив видобуток вугілля марки “Г” в Україні на 10,5% – до 16,9 млн тонн.

“Максимальне використання українського вугілля у виробництві електроенергії грає важливу роль не тільки для вітчизняної вугільної галузі, а й для енергонезалежності країни. Саме тому ми працюємо над тим, щоб згенерувати на наших ТЕС більше електроенергії саме на українському ресурсі”, – зазначив директор з генерації електроенергії “ДТЕК Енерго” Сергій Куріленко.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Останні новини:

Зараз читають