9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Теплоелектростанції ДТЕК Енерго у грудні 2017 наростили виробництво електроенергії на газовому вугіллі

Теплоелектростанції ДТЕК Енерго в грудні 2017 наростили виробництво електроенергії на газовому вугіллі на 3,1% в порівнянні з листопадом – до 2,45 млрд кВт-год.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

Як повідомляє прес-служба компанії, газове вугілля надходить на ТЕС компанії з власних видобувних підприємств – “ДТЕК Павлоградвугілля” і “ДТЕК Добропіллявугілля”, а також державних шахт, в тому числі підприємств Львівсько-Волинського басейну.

При цьому в рамках стратегії по мінімізації імпорту антрациту ТЕС ДТЕК в грудні змогли знизити відпуск електроенергії на 64,3% в порівнянні з листопадом – до 384 млн кВт-год.

Зокрема, ДТЕК Придніпровська ТЕС, де в кінці 2017 року завершився масштабний проект з перекладу двох блоків з антрациту на газове вугілля, збільшила виробництво електроенергії на газовому вугіллі вдвічі – до 115 млн кВт-год, знизивши генерацію з антрациту втричі – до 20 млн кВт -год. У 2018 року ще два блоки станції почнуть роботу на газовому вугіллі, тим самим ДТЕК Придніпровська ТЕС зможе повністю відмовитися від роботи на імпортному антрациті.

Грудень пройшов досить спокійно для енергетиків. Наші ТЕС через відсутність сильних морозів працювали без істотного підвищення потужності. В таких умовах ми були змушені скоротити загальний відпуск електроенергії на 5,6%, що дозволило збільшити запаси вугілля на складах. Зараз похолодання вже значне , і наші станції працюють більш посилено, щоб енергопостачання країни зберігалося стабільним, – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають