9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Липня, 2021

Сєвєродонецький НВО «Імпульс» виготовив для Рівненської АЕС системи моніторингу

 • На майданчику Сєвєродонецького НВО «Імпульс» за участі фахівців Рівненської АЕС проведено приймальні випробування системи аварійного та післяаварійного моніторингу (ПАМС) для енергоблоку № 3 РАЕС, створеної в рамках реалізації проекту «Комплексна (зведена) програма підвищення безпеки енергоблоків АЕС».

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

  Метою проведення приймальних випробувань було визначення відповідності ПАМС вимогам конструкторської та нормативної документації. У ході випробувань була оцінена готовність ПАМС до постачання на АЕС для монтажу і пусконалагоджувальних робіт.

  За результатами приймальних випробувань комісія у складі представників Рівненської АЕС, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ), ТОВ «СЕРТЦЕНТР АСУ» та СНВО «Імпульс» констатувала, що пред’явлена ​​на випробування система повністю відповідає конструкторській та нормативній документації і готова до постачання на енергоблок № 3 РАЕС.

  ПАМС призначена для контролю параметрів безпеки і стану систем реакторної установки під час проектних і запроектних аварій на АЕС.

  ПАМС забезпечує функції аварійного та післяаварійного моніторингу при будь-яких початкових подіях, врахованих проектом, а також при запроектних аваріях (у тому числі пов’язаних з важким пошкодженням палива).

  Сєвєродонецьке НВО «Імпульс» – один з провідних українських розробників і виробників систем контролю і управління (СКУ) для атомної енергетики.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.

  З початку року “Украерорух” сплатив 324 мільйони гривень податків і зборів

  "Украерорух" у першому півріччі 2021 року сплатив до бюджетів України всіх рівнів 324 мільйони гривень податків, зборів та обов'язкових платежів.

  Вантажоперевезення в Україні виросли до 297 мільйонів тонн з початку року

  Транспортні підприємства України у січні-червні 2021 року збільшили перевезення вантажів на 4,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - до 287,3...

  В Україні випробували систем димоутворення для бойової авіації (фото)

  Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки для забезпечення потреб Командування Повітряних Сил Збройних сил України провели контрольні...

  Великобританія списує два тральщики для їх подальшої передачі Україні

  У шотландському місті Росайт 4 серпня планується офіційно вивести з експлуатації два протимінні кораблі Королівського ВМФ Сполученого Королівства типу Sandown.

  “Інтерпайп” за перше півріччя наростив випуск колісних пар на 40%

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-червні 2021 року виробила 82,1 тисячі тонн залізничної продукції, що на 19,3% менше, ніж за аналогічний період...

  У Новосанжарській громаді на Полтавщині побудували ЦНАП за шведським проєктом

  У Новосанжарській громаді за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” побудували за шведським проєктом Дія Центр, де надаватимуться адміністративні послуги.

  Психологічна служба ДСНС на Донеччині отримала автомобіль спеціального призначення

  Психологічна служба ГУ ДСНС України у Донецькій області отримала новий автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1.Передає Національний...

  Зараз читають

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.

  У Львові виготовили найбільший в Україні вузол обліку газу (фото)

  Львівське підприємство на замовлення рівненського заводу Kronospan виготовила найбільший в Україні вузол обліку газу.

  Компанія Ferrexpo запустила нову сонячну електростанцію на базі Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

  Гірничорудна компанія з активами в Україні Ferrexpo запустила пілотний проєкт комплексу сонячних батарей потужністю 5 МВт на...

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...