9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

США поставить паливо для українських АЕС

Westinghouse та «Енергоатом» підписали договір на поставку палива для атомних електростанцій України. Паливо використовуватиметься в ректорах типу ВВЕР-440. мова йде про продовження поставок ядерного палива для Рівненської АЕС.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Голос Америки”.

У посольстві Сполучених Штатів в Україні з нагоди підписання контракту відзначили, що договір між Westinghouse і «Енергоатомом» є «історичним угодою, яке знаменує черговий крок на шляху до диверсифікації енергоресурсів для України».

Також сторони підписали протокол про наміри щодо розвитку співробітництва між компаніями двох країн. Документом передбачено виготовлення компанією «Атоменергомаш» компонентів палива Westinghouse з ринком збуту за межами України, а також збільшенням номенклатури компонентів палива, які можуть виготовлятися «Атоменергомаш».

Україна, свого часу, стала першою у світі країною, якій вдалося диверсифікувати поставки ядерного палива для реакторів ВВЕР-1000. З новим контрактом Україна буде однією з перших країн, яка буде отримувати альтернативне паливо для реакторів ВВЕР-440.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають