9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

США готові допомогти Україні розвивати енергетичну інфраструктуру

11 листопада 2018 року міністр енергетики США Рік Перрі відвідав Київ з офіційним візитом. Під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на вулиці Інститутській міністр зазначив:

“Дозвольте мені сказати, що це велика честь стояти тут біля цього меморіалу. Ціна свободи часом є дуже високою. І українські патріоти, чиї фото ми бачимо на цій стіні, заслуговують на вшанування довічно. І один із найкращих способів і найсильніших способів це забезпечити – це розвивати енергетичну інфраструктуру в Україні. І нашою метою в цьому візиті – передати українському уряду, що є як приватні компанії Сполучених Штатів, так і урядові структури Сполучених Штатів, які готові бути тривалими партнерами на цьому шляху”.

На зустрічі з Президентом України Петром Порошенком було оголошено про започаткування українсько-американського Стратегічного енергетичного діалогу, який буде сприяти більш тісній співпраці причетних державних установ та компаній.

Президент Порошенко відзначив успішну реалізацію низки спільних українсько-американських проектів в ядерній енергетиці, а також постачання в Україну американського вугілля.

За даними прес-служби, глава держави підтвердив зацікавленість у залученні до України сучасних американських технологій та передового досвіду для ефективної розробки наявних запасів нафти і газу.

Поміж іншого Рік Перрі заявив, що кілька американських компаній хотіли б видобувати сланцевий газ в Україні.

Крім того, відзначено необхідність подальшої протидії проекту “Північний потік-2”, а також диверсифікації джерел постачання енергоносіїв, зокрема шляхом розширення можливостей для поставок зрідженого газу із США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають