9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Сонячні електростанції з’являться ще у чотирьох районах Дніпропетровщини

Протягом двох наступних років ще у чотирьох районах Дніпропетровської області побудують сонячні електростанції. Зокрема, електростанції з’являться у Нікопольскому, Широківському, Криворізькому та Софіївському районах.

На даний момент, за повідомленнями ДніпроОДА, вже розпочато роботи з будівництва СЕС у Нікополі. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Дніпровщина – найпотужніший промисловий регіон України. Ми споживаємо кожен п’ятий кіловат електроенергії та п’ятий кубометр газу. Тому в нашій області використання альтернативних джерел енергії особливо актуальне.», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Керівництво Дніпропетровщини активно займається розвитком енергоощадливих технологій. Лише за два роки 40 котелень області було переведено на тверде паливо, загалом зараз їх налічують 100.

Серед них найпотужніша в Україні твердопаливна котельня, що опалює чотири лікарні. Результатом таких заходів стало зменшення споживання за останні п’ять років газу на 34%, електроенергії – на 9%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають