9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

SOCAR відкриє в Україні 6-8 автозаправних комплексів у 2017 році

blankУ 2017 році компанія «Сокар Україна» планує відкрити близько 6-8 нових автозаправних комплексів в Україні.

Про це в інтерв’ю порталу «Дело» розповів директор напрямку роздрібної торгівлі мережі Ігор Орлов. Передає Національний промисловий портал.

Орлов зазначив, що в кінці січня компанія вже відкрила АЗС в Києві, біля гірськолижної траси «Протасів Яр».

Крім того, він заявив, що до 2020 р в планах компанії розширити мережу до 150 комплексів.

Цілі залишилися незмінними: наростити кількість АЗК до 150, фокусуючись на містах-мільйонниках. А ось терміни реалізації коригуються динамікою розвитку ринку, на яку впливає економічна і політична ситуація, – зазначив Ігор Орлов.

Він також розповів, що компанія розглядає варіанти розширення мережі як за рахунок купівлі землі і будівництва АЗК, так і за рахунок скупки регіональних мікромереж.

Ми розглядаємо всі варіанти. Але, як показує практика, реалізувати задумане і витримати стандарти простіше на незабудованих ділянках. Той випадок, коли реконструкція типового об’єкта виявляється складніше споруди «з нуля», – розповів Орлов.

А також зазначив, що в Україні неможливо купити хорошу АЗС за низькою ціною. «Зазвичай хочуть продати подорожче, а купити дешевше – це було, є і буде. Випадків, коли люди пропонують хороші ділянки або об’єкти за копійки, немає, – додав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають