9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Славянська ТЕС повністю зупинила роботу

Славянська ТЕС (ПАТ “Донбасенерго”) зупинила свою роботу через припинення розподілу газу з боку ПАТ “Донецькоблгаз” та малих запасів імпортованого антрациту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на БізнесЦензор

“Донбасенерго” в минулу п’ятницю повідомляло, що Славянська ТЕС зупинить свою роботу 12 липня, оскільки імпортного антрациту на станції залишилося тільки на два дні. У компанії відзначили, що позиція регулятора НКРЕКУ збігається з вимогами “Донбасенерго”, яке вказало, що замовлена ​​потужність генкомпанії повинна бути розрахована з урахуванням фактичного обсягу споживання природного газу в минулому році, а отже “Донецькоблгаз” повинен скасувати нараховану вартість перевищення річній потужності по “Донбасенерго”.

Як повідомлялося, Слов’янська ТЕС змушена в повному обсязі використовувати дорогий імпортний антрацит через припинення “Донецькоблгазом” розподілу газу на теплоелектростанцію. Нагадаємо, що ПАТ “Донбасенерго” об’єднує дві електростанції: Слов’янську і Старобешівську ТЕС (яка з 2014-го року перебуває на непідконтрольній Україні території).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають