9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Сільськогосподарська компанія «Даноша» планує завершити будівництво другого біогазового заводу у 2019

Про це розповів керівник заводу Іван Кальковець, передає Агравері.

«Перший завод по виробництву біогазу ми запустили восени 2013 року, а з початку 2014 року завод вийшов на проектну потужність, яка становить 1200 кВт/год електричної енергії. Таким чином ця установка може постачати 7,8 млн кВт електроенергії та 6,3 млн кВт тепла на додачу до власного споживання», ― розповів Кальковець.

Він додав, що у 2016 році цей завод почав працювати згідно з сертифікатом «зеленого» тарифу, завдяки чому став не тільки екологічним, а й вигідним економічно.

«Другий біогазовий завод буде такої ж потужності, що і діючий, тобто 1,1 МВт. На цьому заводі вироблятиметься близько 13,000 м3/день біогазу», ― зазначив керівник заводу.

«У процесі планування та будівництва нового заводу враховували досвід попередніх років та використовували новітні технологічні досягнення. Завдяки можливості використовувати досконаліші системи в роботі заводу його вартість можливо здешевити мінімум на 20% у порівнянні з першим заводом, сума інвестицій в який становила €5,9 млн», ― додав Кальковець.

За його словами, наразі проводяться роботи зі зняття та перенесення верхнього родючого шару ґрунту.

Керівник заводу додав, що компанія планує завершення цього проекту у 2019 році.


«Даноша» — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам та була створена в червні 2004 року в с. Копанки неподалік від міста Калуш (Івано-Франківська обл.). «Даноша» є сестринською компанією сільськогосподарського підприємства Poldanor S. A. в Польщі. Власники компанії мають багаторічний досвід у створенні та керівництві сучасними та прибутковими сільськогосподарськими підприємствами на теренах Данії, Польщі та інших країн Північної Європи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають