9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Шість інститутів України залучать до досліджень в CERN

blank
CERN – yournewswire.com

Українські промисловці отримають можливість виготовляти продукцію для поставок в дослідницький центр.

Шість українських науково-дослідних інститутів будуть залучені до проектів Європейської організації ядерних досліджень (CERN), повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. Повідомляє КоррепспонденТ.нет.

“Відбулося чергове засідання Ради Європейської організації ядерних досліджень (CERN), в якому Україна вперше брала участь як асоційований член організації … Існує ще ряд великих і малих експериментів, пов’язаних з прискорювальної технікою, фізикою плазми, астрофізикою, фізикою нейтрино, протонними і антипротонів пучками. Саме до цих проектів Україна планує додатково залучити шість науково-дослідних інститутів Національної академії наук України “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що участь українських вчених у експериментах CERN сприятиме надходженню додаткових інвестицій в Україну. Також українські промисловці отримають можливість виготовляти продукцію для поставок в дослідницький центр.

Крім того, зараз обговорюється можливість розширення освітніх програм і курсів для українських вчителів і викладачів в CERN.

Для довідки: CERN Європейська організація з ядерних досліджень, найбільша в світі лабораторія фізики високих енергій. Також іноді перекладається як Європейський Центр ядерних досліджень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають