9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Ще 7 сонячних електростанцій побудують на Дніпропетровщині

На сьогодні в області працює дві сонячні електростанції – в Підгородньому та Нікополі.

На Дніпропетровщині планується будівництво ще 7 сонячних електростанцій, на додачу до вже працюючих на території області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає LB.ua.

З приводу будівництва цілої низки сонячних електростанцій у Дніпропетровській області вже є конкретика – хто, коли, де і джерело фінансування. Минулого тижня було підписано меморандум із компанією з Ірландії на будівництво ними в Дніпропетровській області сонячної електростанції потужністю 250 МВт. Ще один інвестор отримав землю в Покрові під електростанцію потужністю 14 МВт і в березні отримує землю ще на 10 МВт там само. Будівництво має розпочатися влітку, – зазначив Резніченко.

Також, за його словами, в процесі оформлення земля під сонячну електростанцію в 6 МВт у Чкаловській ОТГ. На стадії попередніх розрахунків будівництво електростанцій у Павлоградському районі – на 30 МВт, і в Дніпровському районі – на 25 МВт. Ще одну ділянку землі під електростанцію 10 МВт у тому ж Дніпровському районі вже виділено і там невдовзі почнеться будівництво.

Залучення інвестицій і розвиток енергонезалежності країни – основні пріоритети державної політики Президента України Петра Порошенка. Дніпропетровщина їх вдало поєднує і реалізує на практиці, – зазначив Валентин Резніченко.

На сьогодні в області працює дві сонячні електростанції – в Підгородньому та Нікополі, побудовані за кошти інвесторів. В Нікополі за кошти канадських інвесторів була побудована найпотужніша в Дніпропетровській області сонячна електростанція – 10 МВт електроенергії на годину.

У 2017 році на Дніпропетровщині було реконструйовано і побудовано з нуля понад 200 інфраструктурних об’єктів. Особливу увагу в області приділяють підвищенню енергоефективності: вже понад 30 котелень на альтернативному паливі забезпечують теплом дитячі садки, школи, медичні заклади та житлові будинки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають