9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Саудівська Аравія має намір побудувати дві сонячні станції на Вінниччині

blankІнвестор з Саудівської Аравії планує побудувати у Вінницькій області дві сонячні електростанції.

Переможцем обласного конкурсу на кращий інвестиційний проект у сфері відновлювальних джерел енергії стала группа компаній Принца Абдулли Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауда, передає EcoTown, з посиланням на vin.gov.ua.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, інвестори з Саудівської Аравії вперше реалізуватимуть проект на Вінниччині.

Сонячні електростанції побудують у Піщанському та Чечельницькому районах на земельних ділянках, які були виставлені на конкурс, – зауважив посадовець. – Зараз на території області 9 компаній мають СЕС, які продають електроенергію за «зеленим» тарифом.

В свою чергу принц Абдулла Бін Фахд Бін Ялаві Аль Сауд в ході скайп-конференції зауважив, що позитивно налаштований щодо перспектив розвитку бізнесу в Україні.

Переконаний, що зможемо реалізувати проект зі встановлення сонячних батарей у Вінницькій області, – зауважив інвестор з Саудівської Аравії. – Ми маємо компанію-партнера, яка співпрацює з нами в енергетичному секторі і має чимало проектів у сонячній енергетиці, зокрема, потужну сонячну електростанцію в Марокко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають