9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Розпочалася нова п’ятирічна програма енергетичного партнерства між Україною та Данією

У четвер, 18 листопада відбулося перше установче засідання Координаційного комітету Українсько-данської програми енергетичного партнерства.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства енергетики України.

Головували на засіданні Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен та заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції України Ярослав Демченков.

«Хочу відзначити успішну шестирічну програму з Данським енергетичним агентством та Посольством Данії в рамках Українсько-данського енергетичного центру. Данія є одним із європейських лідерів у здійсненні переходу до зеленої енергетики, цілі якого підтримує і Україна. Тож я бачу значний потенціал для поглиблення нашої співпраці в рамках нової Програми енергетичного партнерства для зміцнення нашої енергетичної безпеки та підтримки розвитку відновлюваних джерел енергії», – зазначив Ярослав Демченков.

Учасники засідання, зокрема, обговорили проєкт плану роботи програми на найближчий час. Він сформований відповідно до пріоритетів Міністерства: підтримка процесу синхронізації з ENTSO-E, розроблення плану декарбонізації та впровадження енергоефективних інструментів в енергетиці, розвиток відновлюваної енергетики, а також модернізація системи теплопостачання.

«Очікую, що робоча програма буде затверджена до кінця листопада, і ми зможемо розпочати її реалізацію», – зазначив заступник Міністра.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають