9.5 C
Alba Iulia
Середа, 23 Червня, 2021

Росія вивезла з окупованого Донбасу не менш 3,5 мільйона тонн вугілля, – The Washington Post

 • З 2016 року до кінця 2019 років через кордон України на окупованих територіях Донбасу в Росії було перевезено не менше 3,5 млн. Тонн донбаського вугілля.

  Про це, з посиланням на дослідження аналітичного центру C4ADS, пише The Washington Post.

  C4ADS є вашингтонської некомерційною групою, яка спеціалізується на аналізі незаконної торгівлі в зонах конфлікту.

  За цей же період російські потяги вивезли з України понад 360 тисяч тонн сталі і металопродукції. Українські представники вугільної промисловості кажуть, що обсяг експорту в Росію набагато вище: до початку 2019 року принаймні 6 мільйонів тонн антрациту перетнуть кордон.

  Більшість поїздів в’їжджає в Росію з Донбасу на невеликому прикордонному переході під назвою “Успенська”. На супутникових фотографіях в Google зазвичай видно довгі черги вагонів з вугіллям на залізничних станціях “Успенська”, де вони очікують подальшого руху в напрямку Ростова-на-Дону.

  У митних документах РФ майже третина поставок вугілля була пов’язана з компаніями, контрольованими Сергієм Курченко. В кінці 2018 року російські ЗМІ повідомили, що однією з компаній Курченко, “Газ-Альянс”, було надано винятковий контроль над усім експортом вугілля з окупованих регіонів України.

  Російські ЗМІ повідомили, що Курченко недавно втратив монополію на імпортований українське вугілля, що підтверджується офіційними торговими документами. Але компанії, пов’язані з мережею Курченко, продовжували перевозити тонни українського антрациту в Росію, принаймні на початку квітня, згідно з митними звітами, отриманих C4ADS.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8%...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Державне космічне агенство має амбітні плани з виведення на орбіту семи розвідувальних супутників за чотири роки

  Окрім довгоочікуваного виводу на орбіту до кінця цього року космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30", в Державному космічному агентстві України розраховують...

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах...

  Військово-морські сили України отримають два тральщики класу Sandown

  Військово-морські сили Збройних сил України отримають два тральщики-шукачі мін класу Sandown зі складу Королівського Військово-морського флоту Великої Британії.Передає Національний...

  Зараз читають

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже...

  Україна та Туреччина знаходяться на фінальному етапі підготовки Угоди про вільну торгівлю

  Україні та Туреччині до укладання Угоди про вільну торгівлю лишилося зробити останній крок, найважливіший та найчутливіший, який...