9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

Реконструкцію магістрального трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» (відео)

 • Оператор газотранспортної системи України продовжує власними силами реконструкцію магістрального трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», роботи проходять на ділянці між компресорними станціями Іллінці та Бар – укладено перші десять кілометрів трубопроводу.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

  Якщо на підприємстві йде будівництво – воно розвивається, – зауважив Віце-президент-головний інженер ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак.

  На даний час в реконструкції задіяно більше 200 співробітників та 80 одиниць техніки філії БМФ«УКРГАЗПРОМБУД».

  Реконструкція виконуються у відповідності до затвердженого графіку. Раціональне планування виконання робіт і періодичний контроль запорука успішного їх завершення.

  За словами заступника директора філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД» Андрія Момонта, – На сьогоднішній день зварено майже 23 кілометри газопроводу, з них 10 кілометрів укладено в траншею.

  Особливістю реконструкції даної ділянки є спорудження переходу через річку Сом, для цього проводиться поглиблення русла водойми, будівництво понтонів, а також зварка, монтаж та баластування пригрузами трубопровода.

  На другий квартал поточного року запланований комплекс робіт, який призведе до максимального завершення основних видів робіт, після чого у червні місяці буде проведено пневматичні випробування першої ділянки довжиною 5 кілометрів.

  Планами передбачено здати в експлуатацію даний об’єкт до кінця 2017 року та розпочати реконструкцію наступних чотирьох ділянок у наступному році за кошти міжнародних фінансових організацій.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Тривають роботи з реконструкції мосту через Північно-Кримський канал (фото)

  Мостобудівники відзвітували про перші результати реконструкції мосту через Північно-Кримський канал, розташованого на автотрасі Р-47 Херсон - Нова...

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.Передає Національний Промисловий Портал,...

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Зараз читають

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.

  У Вінниці запустили новий туристичний автобусний маршрут (фото)

  У Вінниці почне курсувати двоповерховий туристичний автобус з відкритим майданчиком на даху.Про це...

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.