9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

Продовжуються роботи з корпоратизації «Енергоатому»

Енергоатом продовжує роботу з корпоратизації відповідно до затвердженого Урядом плану перетворення.

Про це повідомили на сторінці Енергоатому у Facebook, передає Промисловий Портал.

У компанії зазначають, що починаючи з березня 2023 року, коли було прийнято Закон України «Про акціонерне товариство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», проведена велика робота. Зазначається, що 100% акцій у статутному капіталі акціонерного товариства належатиме державі.

«Процес корпоратизації такого великого підприємства є складним і потребує вжиття заходів і прийняття рішень: на рівні Уряду як органу управління та засновника, Міністерства економіки України, якому делеговано відповідні повноваження, на рівні власне підприємства», – наголосив віцепрезидент Енергоатома Хартмут Якоб.

За його словами, НАЕК стане найкращим прикладом корпоратизації в Україні.

В рамках корпоратизації Енергоатому було проведено оцінку усього майна компанії. До складу об’єкта оцінки увійшло понад 118 тисяч одиниць необоротних активів, що обліковуються у відокремлених підрозділах компанії (за винятком об’єктів, що знаходяться на тимчасово окупованій території).

Важливо зазначити, що в рамках корпоратизації Енергоатом збереже соціальну інфраструктуру. Більшість об’єктів соціальної інфраструктури, а також санаторії-профілакторії, бази відпочинку, спорткомплекси, будинки культури та інші об’єкти передбачаються до включення до статутного капіталу акціонерного товариства та продовжать надавати послуги з оздоровлення, реабілітації, забезпечення належними житловими умовами працівників.

Детальніше про роботу з корпоратизації ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» можна ознайомитись у публікації на сайті компанії.

Останні новини:

Зараз читають