9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Приватна газовидобувна група відкрила нове газове родовище на Харківщині

 • Запаси і ресурси газу в межах Пегедівської площі можуть скласти понад 7 000 млн кубометрів.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  В результаті проведених геологорозвідувальних робіт Burisma Group відкрила нове родовище газу в Харківській області – на Веселковій структурі Пегедівської площі, повідомила компанія. В результаті проведення попереднього підрахунку на етапі геологічного вивчення запаси і ресурси газу в межах Пегедівської площі можуть скласти понад 7 000 млн куб. м.

  Під час пошукового буріння в складних геологічних умовах на Веселковій структурі глибиною понад 5 000 тис. метрів свердловиною були розкриті газонасичені пласти. Під час випробування свердловини було отримано промислові добові дебіти – понад 200 тис. кубометрів газу, – повідомив Тарас Бурдейний, CEO Burisma Group.

  Свердловина пробурена до глибини 5 400 м і зупинена в фундаменті, що сформовано гранітними породами. В процесі буріння розкрито 7 газоносних і газонасичених інтервалів у візейських і серпухівських відкладеннях нижнього карбону із загальною потужністю продуктивних пластів близько 60 м.

  Встановлена газоносність Веселкової структури підтвердила попередні оптимістичні прогнози по перспективності всього комплексу локальних об’єктів на території Пегедовської площі.

  У зв’язку з цим, з метою підготовки до промислового буріння, в даний час ведуться роботи з комплексної переобробки і переінтерпретації сейсморозвідувальних матеріалів в межах Пегедівської площі, а також на суміжних ділянках, за результатами яких будуть закладатися нові пошукові свердловини.

  За результатами проведених досліджень свердловини та інтерпретації матеріалів буріння будуть проведені уточнення геологічної моделі Веселкової структури зокрема і Пегедівської площі в цілому, детальний аналіз ресурсної бази. Згодом компанією буде прийнято рішення про подальшу геологорозвідку і визначено роль нового відкриття у виробничій схемі розробки Веселкової структури і Пегедівської площі, – повідомив CEO Burisma Group. На буріння пошукової свердловини пішло близько 8 місяців.

  Пегедівка стала другим родовищем газу, відкритим в Україні в 2018 році. У травні державна компанія «Укргазвидобування» оголосила про відкриття родовища в Харківській області.

  За словами Тараса Бурдейного, Burisma Group докладає значних зусиль для створення нової ресурсної бази та збільшення видобутку природного газу.

  Зараз ми продовжуємо буріння свердловин на Водянівському, Рокитнянському та Роганському родовищах. Також добурена пошукова свердловина на Гуцулівському родовищі, де вже проведені ГІС і відкриті нові поклади газу. У червні компанія почала бурити свердловину на Пилипівській площі в Івано-Франківській області та Нікловицькому родовищі Львівської області, – зазначив Тарас Бурдейний.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Міненерго опрацьовує можливість виробництва водню за допомогою атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики обговорюють можливість виробництва кліматично нейтрального водню за допомогою атомної енергії, також розглядають виробництво на...

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.

  Миколаївський авіаремонтний завод продовжить строк служби двох літаків Іл-76 Повітряних сил

  ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» отримало контракт на продовження строку служби двох військово-транспортних літаків Іл-76МД Повітряних Сил...

  Визначено два можливих місця для будівництва нового маріупольського аеропорту

  Існуючий аеропорт Маріуполя не вводитимуть в експлуатацію через близькість до лінії фронту та з міркувань безпеки. Замість...