9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

ПрАТ «Укргідроенерго» уклало контракт з ПАТ «Турбоатом» на 92 млн грн

 • 22 вересня ПрАТ «Укргідроенерго» уклало контракт з ПАТ «Турбоатом» на модернізацію, поставку і монтаж обладнання.

  В рамках проекту «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. ІІ черга. Коригування», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 996-рр, ПАТ «Турбоатом» виконає модернізацію гідротурбінного обладнання із заміною валу турбіни, камери робочого колеса,  допоміжних систем технологічної автоматики, а також візьме участь у введенні в експлуатацію гідроагрегату станційний № 1 на філії «Каховська ГЕС».

  Сума контракту ПрАТ «Укргідроенерго» з ПАТ «Турбоатом» склала 92 млн грн. Реалізація контракту запланована на 2017 – 2018 роки.

  «Сьогодні перед компанією «Укргідроенерго» стоїть важливе завдання – забезпечення стабільності та надійності роботи об’єднаної енергетичної енергосистеми України та генеруючих підприємств. Робота українських ГЕС та ГАЕС значно залежить від якості обладнання. Досвід показує, що вітчизняне обладнання має репутацію якісного і надійного, у тому числі і обладнання публічного акціонерного товариства «Турбоатом». Протягом багатьох років співпраці удосконалювалися технології виготовлення нових і проведення реконструкції турбін, підвищилась якість продукції та послуг. Укладення договору, предметом якого є високотехнологічне обладнання, свідчить про сприяння розвитку української промисловості, завдяки новим замовленням, а також забезпечення роботою чималої кількості працівників. А це, в свою чергу, означає вагомий внесок у енергетичну незалежність України», – зазначив генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

  Варто відзначити, що ПАТ «Турбоатом» спроектував, виготовив і поставив на ГЕС та ГАЕС  ПрАТ «Укргідроенерго» 99 гідротурбін, у тому числі три найпотужніші в Європі насос-турбіни потужністю 410,23 МВт для гідроагрегатів №1-№3 Дністровської ГАЕС.

  «З метою  продовження експлуатаційного ресурсу на 30-40 років, підвищення потужності та виробництва електроенергії і надійності в роботі, «Укргідроенерго» продовжує співпрацювати з «Турбоатомом», реалізуючи проекти реконструкції турбін гідроелектростанцій Дніпровського та Дністровського Каскадів», – підкреслив Ігор Сирота.

  Довідка:

  ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев’ять станцій на річках Дніпро та Дністер: Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Будуються Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2. У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства склала 103, а їх сумарна встановлена потужність досягла 5744,8 мВт (що становить  8,6% всієї генеруючої потужності ОЕС України). Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  “Укрзалізниця” в II кварталі збільшила середньодобове завантаження вагонів до 730 тисяч тонн

  "Укрзалізниця" продовжує нарощувати показники вантажної роботи. Так, у другому кварталі 2021 року в середньому завантажувалося понад 730,5 тис. тонн вантажів або близько...

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка» та інші засоби ураження повітряних...

  Зараз читають

  Сєвєродонецький «Азот» значно наростив виробництво мінеральних добрив після відновлення роботи частини цехів

  За 6 місяців 2021 року Сєвєродонецький «Азот» випустив 534,7 тис. тонн мінеральних добрив.Передає Національний...

  Перший дослідний БПЛА «Сокіл-300» покажуть у 2022 році

  Перший український дослідний безпілотний літальний апарат «Сокіл-300» покажуть до кінця 2022 року.Про це...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.

  Рада погодила закупівлю спеціального судна для дослідження Антарктиди

  Верховна Рада погодила купівлю спеціального дослідницького судна льодового класу для дослідження АнтарктидиПередає Національний Промисловий...