9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Потужності сонячних панелей домогосподарств України в 2016 р зросли у 7 разів

blankЗагальний обсяг встановленої потужності сонячних панелей українських домогосподарств за підсумками 2016 року зріс майже в 7 разів – з 2,2 МВт по до 16,7 МВт.

Про це йдеться в повідомленні Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з посиланням на слова глави відомства Сергія Савчука, повідомляє Національний промисловий портал.

У 2016 році майже в 4 рази збільшилася кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі, в порівнянні з 2015 роком, а саме – з 244 до 1109 домогосподарств, – наголошується в релізі.

У презентації відомства уточнюється, що якщо за підсумками першого кварталу минулого року потужність сонячних панелей домогосподарств становила 3,4 МВт, то за підсумками півріччя вона досягла 5,06 МВт, а ще через три місяці – 7,9 МВт, після чого більш ніж подвоїлася до кінця року.

Що стосується числа домогосподарств з сонячними панелями, то в першому кварталі минулого року їх кількість зросла на 54, у другому – на 132, у третьому – на 195, а в четвертому – на 484.

Держенергоефективності вказало, що домогосподарства стали встановлювати більш потужні панелі, ніж раніше.

Переходячи на електроенергію з енергії сонця, власники домогосподарств не тільки дбають про власну енергонезалежності, а й заробляють на цьому, продаючи надлишок згенерованої електроенергії в мережу по” зеленому “тарифу, – прокоментував ситуацію С.Савчук.

Згідно з даними презентації, всього в Україні 6,5 млн житлових індивідуальних будівель.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають