9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Потужності сонячних панелей домогосподарств України в 2016 р зросли у 7 разів

 • Загальний обсяг встановленої потужності сонячних панелей українських домогосподарств за підсумками 2016 року зріс майже в 7 разів – з 2,2 МВт по до 16,7 МВт.

  Про це йдеться в повідомленні Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з посиланням на слова глави відомства Сергія Савчука, повідомляє Національний промисловий портал.

  У 2016 році майже в 4 рази збільшилася кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі, в порівнянні з 2015 роком, а саме – з 244 до 1109 домогосподарств, – наголошується в релізі.

  У презентації відомства уточнюється, що якщо за підсумками першого кварталу минулого року потужність сонячних панелей домогосподарств становила 3,4 МВт, то за підсумками півріччя вона досягла 5,06 МВт, а ще через три місяці – 7,9 МВт, після чого більш ніж подвоїлася до кінця року.

  Що стосується числа домогосподарств з сонячними панелями, то в першому кварталі минулого року їх кількість зросла на 54, у другому – на 132, у третьому – на 195, а в четвертому – на 484.

  Держенергоефективності вказало, що домогосподарства стали встановлювати більш потужні панелі, ніж раніше.

  Переходячи на електроенергію з енергії сонця, власники домогосподарств не тільки дбають про власну енергонезалежності, а й заробляють на цьому, продаючи надлишок згенерованої електроенергії в мережу по” зеленому “тарифу, – прокоментував ситуацію С.Савчук.

  Згідно з даними презентації, всього в Україні 6,5 млн житлових індивідуальних будівель.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Збройні сили отримали рухомий командний пункт трансформерного типу (фото)

  Автомобіль КрАЗ-260 із контейнером перемінного об’єму (КПО) отримала одна з військових частин Головного командного центру Збройних Сил України.

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу...

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до...