9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Посол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти ПАТ «Укргазвидобування» у Полтавській області

 • Посол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти у Полтавській області найбільшої в Україні газовидобувної компанії – ПАТ «Укргазвидобування».

  Візит посла складався з відвідин декількох об’єктів:  нової свердловини,  свердловини після КРС та свердловини, яка проходить процес інтенсифікації видобутку. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Укргазвидобування».

  Американський дипломат мала на меті ознайомитися з енергетичною інфраструктурою України та з прогресом реалізації Програми «20/20» зі збільшення власного видобутку природного газу до 20 млрд кубометрів у 2020 році.

  Загальна стратегія уряду України спрямована на збільшення у 2020 році видобутку газу в Україні до 27 млрд куб. м, що дозволить відмовитися від імпорту даного виду палива.

  Держдепартамент США з 2015 року підтримує реформу та трансформацію компанії «Укргазвидобування». В рамках американської допомоги було проведено технічний аудит свердловин, оцінку бурового обладнання, оцінку наземної інфраструктури, запущено реформу закупівельної діяльності та здійснено трансформацію сфери управління персоналом.

  Сьогодні я мала добру нагоду на власні очі побачити прогрес УГВ у сфері підвищення ефективності та прозорості компанії. Я вітаю зусилля керівництва Укргазвидобування щодо збільшення видобутку газу в Україні. Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну на її шляху реформ до досягнення енергетичної безпеки, – зазначила посол Йованович.

  Україна досягла значних успіхів у реформуванні газової галузі, але попереду ще чимало роботи із залучення інвестицій. Зокрема, ще багато зусиль треба докласти у сфері видачі нових ліцензій на розвідку та видобуток газу, зниження рентних ставок на видобуток газу і повноцінного впровадження закону про ринок природного газу, – підкреслила пані Йованович.

  У свою чергу голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко зазначив, що на фоні стагнації на світових ринках природного газу Україна нарощує обсяги видобутку вуглеводнів, щоб замінити імпорт. Укргазвидобування як найбільша компанія у цьому секторі є локомотивом реформ в українській газовій промисловості, використовує сучасне обладнання та залучає постачальників послуг.

  Посол Йованович обговорила можливості  американських компаній щодо співпраці з УГВ  у багатьох сферах, включаючи буріння, бурові сервіси, наземне обладнання тощо.

  Ми активно співпрацюємо з низкою виробників і постачальників послуг у США, і вітаємо більш активну співпрацю з американськими партнерами, – додав Прохоренко.

  Ми прагнемо зміцнити конкуренцію у цьому секторі і привести рівень нашої промисловості у відповідність до світових стандартів. Американські компанії можуть нам в цьому допомогти, – підкреслив Голова Укргазвидобування.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Для Збройних сил України розробили новий бронежилет

  Для військовослужбовців Збройних сил України розробили новий бронежилет. У вимогах до бронежилета було визначено, щоб він відповідав...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано...

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.