9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Посол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти ПАТ «Укргазвидобування» у Полтавській області

blankПосол США в Україні Марі Йованович відвідала виробничі об’єкти у Полтавській області найбільшої в Україні газовидобувної компанії – ПАТ «Укргазвидобування».

Візит посла складався з відвідин декількох об’єктів:  нової свердловини,  свердловини після КРС та свердловини, яка проходить процес інтенсифікації видобутку. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Укргазвидобування».

Американський дипломат мала на меті ознайомитися з енергетичною інфраструктурою України та з прогресом реалізації Програми «20/20» зі збільшення власного видобутку природного газу до 20 млрд кубометрів у 2020 році.

Загальна стратегія уряду України спрямована на збільшення у 2020 році видобутку газу в Україні до 27 млрд куб. м, що дозволить відмовитися від імпорту даного виду палива.

Держдепартамент США з 2015 року підтримує реформу та трансформацію компанії «Укргазвидобування». В рамках американської допомоги було проведено технічний аудит свердловин, оцінку бурового обладнання, оцінку наземної інфраструктури, запущено реформу закупівельної діяльності та здійснено трансформацію сфери управління персоналом.

Сьогодні я мала добру нагоду на власні очі побачити прогрес УГВ у сфері підвищення ефективності та прозорості компанії. Я вітаю зусилля керівництва Укргазвидобування щодо збільшення видобутку газу в Україні. Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну на її шляху реформ до досягнення енергетичної безпеки, – зазначила посол Йованович.

Україна досягла значних успіхів у реформуванні газової галузі, але попереду ще чимало роботи із залучення інвестицій. Зокрема, ще багато зусиль треба докласти у сфері видачі нових ліцензій на розвідку та видобуток газу, зниження рентних ставок на видобуток газу і повноцінного впровадження закону про ринок природного газу, – підкреслила пані Йованович.

blankУ свою чергу голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко зазначив, що на фоні стагнації на світових ринках природного газу Україна нарощує обсяги видобутку вуглеводнів, щоб замінити імпорт. Укргазвидобування як найбільша компанія у цьому секторі є локомотивом реформ в українській газовій промисловості, використовує сучасне обладнання та залучає постачальників послуг.

Посол Йованович обговорила можливості  американських компаній щодо співпраці з УГВ  у багатьох сферах, включаючи буріння, бурові сервіси, наземне обладнання тощо.

Ми активно співпрацюємо з низкою виробників і постачальників послуг у США, і вітаємо більш активну співпрацю з американськими партнерами, – додав Прохоренко.

Ми прагнемо зміцнити конкуренцію у цьому секторі і привести рівень нашої промисловості у відповідність до світових стандартів. Американські компанії можуть нам в цьому допомогти, – підкреслив Голова Укргазвидобування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають