9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Польська компанія PGNiG у 2017 році збільшила у два рази постачання газу в Україну

Польська нафтогазова компанія PGNiG в 2017 році поставила в Україну понад 700 млн куб. м, що вдвічі більше в порівнянні з 2016 роком.

Відповідно до прес-релізу, в період з серпня 2016- го по грудень 2017 року на український ринок компанією поставлено більше ніж 1 млрд куб. м газу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами віце-президента PGNiG Мачея Войняка, такий результат досягнутий завдяки гнучкій ціновій політиці та надійності польської компанії, як постачальника.

Портфель газу в нашій пропозиції добре диверсифікований: він походить від нашого внутрішнього виробництва в Польщі та різних напрямків імпорту, – сказав він.

М.Возняк уточнив, що за підсумками січня-вересня 2017 року 12% імпорту газу компанією склали поставки через СПГ-термінал у Свіноуйсьце в основному з Катару, Норвегії та США. При цьому PGNiG має намір відмовитися від імпорту газу з РФ після 2022 року, коли закінчується термін дії довгострокового контракту з “Газпромом”.

Він додав, що компанія готова збільшити експорт газу в Україну, але для цього необхідно розширити пропускну здатність для транспортування газу між країнами. PGNiG також готовий використовувати існуючі транскордонні потужності для початку віртуальних реверсних поставок газу в Україну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають