9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Польська енергетична компанія PGNiG продовжила договір на зберігання природного газу в українських підземних газосховищах

АТ «Укртрансгаз» та польська енергетична компанія PGNiG SA продовжили договір на зберігання природного газу в українських підземних газосховищах.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Група PGNiG SA – це лідер польського газового ринку. Компанія з лістингом на Варшавській фондовій біржі працює в напрямах розвитку та видобутку природного газу і нафти, імпорту та експорту. Окрім цього, PGNiG через свої дочірні компанії займається зберіганням, продажем та розподілом природного газу, а також виробництвом тепла та електроенергії.

Компанія PGNiG активно постачає природний газ в Україну, продаючи його на кордоні з 2016 року. У 2017 році PGNiG поставила на український ринок рекордні 700 млн куб.м, що вдвічі перевищує обсяги, поставлені у 2016 році. Окрім цього, у 2017 році були укладені договори на транспортування та зберігання природного газу між компанією PGNiG та АТ «Укртрансгаз», що створило необхідні умови для виходу компанії PGNiG на внутрішній ринок України.

Укладення нового договору на зберігання відкриє для компанії PGNiG доступ до використання потужностей українських ПСГ.

Підписання цього договору є ознакою того, що такий поважний міжнародний постачальник високо оцінює кваліфікацію, надійність та відповідальність оператора ПСГ АТ «Укртрансгаз» та зацікавлений у присутності на ринку газу України, який стало розвивається з 2015 року, коли був прийнятий Закон «Про ринок природнього газу». До кінця 2018 року очікується підписання контрактів з рядом провідних німецьких трейдерів щодо зберігання газу у ПСГ України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають