9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

Південнокорейська компанія «Hyosung» доставила Укренерго перший комплектний розподільчий пристрій 150кВ

 • На підстанцію 330 кВ «Кременчук» поставлено перший в компанії комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією* (КРПЕ) 150 кВ виробництва південнокорейської компанії «Hyosung».

  Обладнання придбано для комплексної реконструкції об’єкта в рамках першої черги програми автоматизації підстанцій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укренерго.

  Фінансування здійснюється в рамках Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2), який впроваджується спільно з Світовим банком.

  У лютому 2017 року Укренерго уклало міжнародний Контракт з Консорціумом «Posco-Hyosung-Horos», яким передбачено реконструкцію ПС 330 кВ «Кременчук» із встановленням КРПЕ 330 кВ та 150 кВ на умовах «під ключ».

  Підстанція 330 кВ «Кременчук» — вузловий енергетичний об’єкт, що забезпечує електропостачання потужних споживачів (Полтаваобленерго, Південна Залізниця, Полтавський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати), а також відіграє важливу роль у надійній роботі енергосистеми України.

  На даний час на підстанції в експлуатації відкриті розподільчі пристрої (ВРП) 330 кВ та 150 кВ, які побудовані та введені ще у 60-х роках минулого століття. Більшість обладнання фізично зношене та морально застаріле. За цей період енергоспоживання в регіоні значно зросло, і для виконання ремонтів та технічного обслуговування обладнання підстанції доводиться застосовувати режимні обмеження.

  Новий КРПЕ значно підвищить рівень безпеки, надійності та ефективності передавання електроенергії, дасть можливість керувати підстанцією  в дистанційному режимі. Обладнання КРПЕ має тривалий термін експлуатації, гарантований заводом виробником, та значно більший міжремонтний інтервал у порівнянні з діючою електроустановкою, — зазначив керівник офісу управління проектами Укренерго Олег Павленко.

  Площа, на якій розташовані розподільчі пристрої, суттєво зменшиться: якщо зараз ВРП займають більше десяти гектарів, то новий КРПЕ розміститься в одній будівлі. Завдяки цій сучасній технології витрати на обслуговування та експлуатацію підстанції значно скоротяться.

  Наступним етапом в рамках Контракту буде постачання КРПЕ 330 кВ, яке після успішних заводських приймально-здавальних випробувань на заводі у Південній Кореї вже вирушило морським шляхом до України. Очікується, що транспортний корабель прибуде в порт Одеси вже наступного місяця, – проінформував Олег Павленко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені у підрядників.

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2021».Повідомляє...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  Зараз читають

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  КБ «ЛУЧ» представило макет модернізованого зенітно-ракетного комплексу ближньої дії «Стріла-10 «Луч»

  КБ «ЛУЧ» презентувало на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» модернізований зенітний ракетний комплекс ближньої дії «Стріла-10...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже...