9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

Південнокорейська компанія «Hyosung» доставила Укренерго перший комплектний розподільчий пристрій 150кВ

 • На підстанцію 330 кВ «Кременчук» поставлено перший в компанії комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією* (КРПЕ) 150 кВ виробництва південнокорейської компанії «Hyosung».

  Обладнання придбано для комплексної реконструкції об’єкта в рамках першої черги програми автоматизації підстанцій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укренерго.

  Фінансування здійснюється в рамках Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2), який впроваджується спільно з Світовим банком.

  У лютому 2017 року Укренерго уклало міжнародний Контракт з Консорціумом «Posco-Hyosung-Horos», яким передбачено реконструкцію ПС 330 кВ «Кременчук» із встановленням КРПЕ 330 кВ та 150 кВ на умовах «під ключ».

  Підстанція 330 кВ «Кременчук» — вузловий енергетичний об’єкт, що забезпечує електропостачання потужних споживачів (Полтаваобленерго, Південна Залізниця, Полтавський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати), а також відіграє важливу роль у надійній роботі енергосистеми України.

  На даний час на підстанції в експлуатації відкриті розподільчі пристрої (ВРП) 330 кВ та 150 кВ, які побудовані та введені ще у 60-х роках минулого століття. Більшість обладнання фізично зношене та морально застаріле. За цей період енергоспоживання в регіоні значно зросло, і для виконання ремонтів та технічного обслуговування обладнання підстанції доводиться застосовувати режимні обмеження.

  Новий КРПЕ значно підвищить рівень безпеки, надійності та ефективності передавання електроенергії, дасть можливість керувати підстанцією  в дистанційному режимі. Обладнання КРПЕ має тривалий термін експлуатації, гарантований заводом виробником, та значно більший міжремонтний інтервал у порівнянні з діючою електроустановкою, — зазначив керівник офісу управління проектами Укренерго Олег Павленко.

  Площа, на якій розташовані розподільчі пристрої, суттєво зменшиться: якщо зараз ВРП займають більше десяти гектарів, то новий КРПЕ розміститься в одній будівлі. Завдяки цій сучасній технології витрати на обслуговування та експлуатацію підстанції значно скоротяться.

  Наступним етапом в рамках Контракту буде постачання КРПЕ 330 кВ, яке після успішних заводських приймально-здавальних випробувань на заводі у Південній Кореї вже вирушило морським шляхом до України. Очікується, що транспортний корабель прибуде в порт Одеси вже наступного місяця, – проінформував Олег Павленко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова правління АТ "Уркзалізниця" Володимир Жмак...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Зараз читають

  “Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

  ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" приєднався до "Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.

  У січні на Львівщині помітно зросло виробництво паперу та деревини

  У січні, у порівнянні з показником цього місяця у 2020 році, виробництво промислової продукції в області збільшилось на...

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.