9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Під Слов’янськом встановлять найпотужнішу в Україні вітротурбіну

Вітротурбіну потужністю 5 МВт встановлять на горі Карачун

Монтажні роботи вітротурбіни потужністю 5 МВт розпочнуться на початку 2019 року в районі гори Карачун. На турбіні також буде розташовано три оглядові майданчики.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Бізнес. Схід».

Робота над проектом тривала протягом року. В Україні є подібні турбіни, але їх потужність не більше 3 МВт. Наш проект – це не просто установка, яка буде виробляти електроенергію. Вітряк сконструйований з можливістю на нього піднятися і побачити місто з висоти пташиного польоту, – розповідає головний конструктор ТОВ «Фурлендер Відтехнолоджі» Артем Філіппскіх

Турбіна передбачає розміщення трьох оглядових майданчиків висотою від 10,7 до 125 метрів. Піднятися на них по сходах зможе кожен охочий.

Збірка конструкції буде проходити в заводських цехах підприємства. Роботи з монтажу вітротурбіни почнуться вже в кінці січня 2019 року. Тоді ж і з’явиться перша оглядовий майданчик, – зазначив Артем Філіппскіх.

«Фурлендер Віндтехнолоджі» – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, який займається будівництвом вітропарків. За короткий проміжок часу з 2010 року по теперішній час компанією побудовані і введені в експлуатацію 7 вітропарків в Україні і один вітропарк в Республіці Казахстан

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають