9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 27 Вересня, 2022

ПАТ “Вінницягаз” інвестувала 150 тисяч гривень в реконструкцію міського газопроводу

blankРоботи із реконструкції газопроводу середнього тиску на Київському мості тривали майже 25 днів.

У рамках масштабних ремонтних робіт на Київському мості у Вінниці ПАТ “Вінницягаз” реконструювала ділянку міського газопроводу довжиною дванадцять метрів та провела заміну елементів на підземному газовому колодязі. У виконання таких робіт ПАТ “Вінницягаз” інвестувала 150 тис. гривень, а для пришвидшення ремонту фахівці трьох служб працювали навіть у нічні зміни.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на РБК-Україна.

Роботи із реконструкції газопроводу середнього тиску на Київському мості тривали майже 25 днів. Фахівці технічних служб компанії проводили їх у два етапи. Спершу ділянку газопроводу довжиною 12 м, який потрапляв у площу забудови на мості, демонтували. Паралельно фахівці виконували роботи з відведення надземного газопроводу від опорних конструкцій мосту. При цьому, на час проведення усіх робіт, газопостачання не припинялося, що не завдало жодних незручностей споживачам прилеглих мікрорайонів.

Однак, найскладнішу роботу фахівці виконували на другому етапі реконструкції.  У цей період вони встановлювали нову засувку на газовому колодязі та переклали ділянку демонтованого газопроводу, замінивши стару металеву трубу на поліетиленову, яка має довший термін експлуатації та не підпадає впливу корозії. Щоб оперативно завершити усі роботи компанія залучила до їх виконання 150 фахівців трьох служб – експлуатації газових мереж, внутрішньобудинкових систем газопостачання та аварійно-диспетчерської служби, які працювали навіть у нічні зміни.

В результаті ПАТ “Вінницягаз” вдалося достроково завершити виконання робіт та відновили газопостачання, яке були змушене призупинити до прилеглих мікрорайонів на другому етапі виконання роботи. Таким чином, компанія вклала 150 тис. гривен в підвищення надійності газопостачання на ділянці міської мережі, що дозволить приблизно 30 тис. споживачів в подальшому безперебійно отримуватиме газ в цілодобовому режимі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають