9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

ПАТ “Укргідроенерго” уклало контракти з ПАТ “Турбоатом” та ДП “Електроважмаш” на 1,6 млрд грн

blankПАТ “Укргідроенерго” уклало контракти з ПАТ “Турбоатом” та державним підприємством “Завод “Електроважмаш” на виготовлення, поставку і монтаж обладнання.

“Турбоатом” поставить насос-турбіни, а “Електроважмаш” – гідрогенератор-двигун для будівництва гідроагрегату №4 Дністровської ГАЕС.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ “Укргідроенерго”.

Проект будівництва гідроагрегату №4 Дністровської ГАЕС розроблено на виконання програми розвитку гідроенергетики України на період до 2026 року та затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 164-р.

Сума контрактів з ПАТ “Турбоатом” склала 997 млн грн, ДП “Завод “Електроважмаш” – 571 млн грн.

Реалізація контрактів запланована на 2017 – 2020 роки. Введення в дію четвертого гідроагрегату Дністроської ГАЕС дозволить збільшити установлену потужність Дністровської ГАЕС на 324 МВт в турбінному режимі та на 421 МВт в насосному режимі. У результаті виробіток електроенергії сягне 768 млн. кВт. год на рік.

Загалом на Дністровській ГАЕС планується пустити в дію сім гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт в турбінному режимі та 2947 МВт в насосному режимі.

“Турбоатом” і “Електроважмаш” поставляли обладнання для реалізації проекту будівництва першої черги Дністровської ГАЕС в складі трьох гідроагрегатів. На сьогодні всі гідроагрегати працюють у штатному режимі.

Вітчизняне обладнання зарекомендувало себе як винятково якісне і надійне. Програма розвитку гідроенергетики до 2026 року – це потужний локомотив розвитку вітчизняної промисловості. Забезпечуючи реальну енергетичну незалежність, ми, водночас, завантажуємо національне виробництво (включаючи десятки підприємств-суміжників), створюємо тисячі робочих місць на високотехнологічних виробництвах у нас в країні, – зазначив Ігор Сирота, генеральний директор ПАТ “Укргідроенерго”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають