9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

ПАТ «Укргазвидобування» планує модернізувати Шебелинський ГПЗ для збільшення об’ємів переробки нафти

ПАТ «Укргазвидобування» планує переобладнати резервуарний парк Шебелинського ГПЗ під прийом до 150 тис. тонн нафти в рік.

Тендер на виконання ТЕО проекту оголошено 29 січня о системі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Реконструкція передбачає перепрофілювання конденсатних резервуарів під прийом нафти, модернізацію їх системи обігріву і термоізоляції.

Планується, що реконструкція торкнеться не тільки резервуарного парку сировини, але і системи трубопроводів роздільної відвантаження продукції і зливно/наливних естакад.

Компанія розраховує, що ТЕО проекту буде закінчено до квітня 2019 року. Після цього будуть визначені терміни будівництва.

Нагадаємо, в 2017 р Шебелинський ГПЗ вперше прийняв на переробку 11 тис. тонн нафти Azeri Light, а також 2 тис. тонн Urals. До цього завод переробляв нафту українських родовищ власного видобутку (79,6 тис. тонн до 2017 року).

За словами директора по комерції «Укргазвидобування» Сергія Федоренка, поточні потужності з прийому нафти обмежені 100 тис. тонн на рік.

В ході свого виступу на Petroleum Ukraine 2017 С.Федоренко повідомив про плани у 2017 році імпортувати близько 60 тис. тонн сирої нафти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають