9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

ПАТ «Укргазвидобування» оголосила тендер на буріння 42 свердловин в Полтавській і Харківській областях

Очікувана вартість послуг – 6,3 млрд грн.

Про це йдеться у тендерній документації держкомпанії, оприлюдненої в системі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Умови тендеру такі ж, як і на тендері роком раніше, тобто 42 свердловини розбиті на 7 груп (лотів). Компанія-переможець лота спочатку приступає до буріння перших двох свердловин, і в разі успішного виконання робіт – до таких двох і по такому ж принципу до решти двох.

Нагадаємо, в грудні 2016 р УГВ оголосила тендер на буріння 90 свердловин. Його результати були підведені в грудні цього року: тендер відбувся за 8 з 15 лотів, тобто по 48 свердловинах. Переможцем 4 лотів стала китайська Xinjiang Beiken Energy Engineering. Контракт на буріння 24 свердловин на суму $ 61,7 млн ​​підписаний з нею 7 вересня. 3 контракти на 18 свердловин отримала хорватська Crosco Integrated Drilling & Well Services за € 61,3 млн. Ще один лот на 6 свердловин отримала полтавська компанія «Спецмехсервіс». Вартість робіт за контрактом не повинна перевищувати 397,4 млн грн або € 11,996 млн у поточному курсу НБУ.

Ще по 3 лотам УГВ не визначила переможців, а по 4 лотах 12 грудня торги були скасовані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають