9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

ПАТ “Турбоатом” виготовило та відвантажило закладні частини для Дністровської ГАЕС

У жовтні 2017 року спеціалісти ПАТ “Турбоатом” виготовили, здали замовнику та відвантажили закладні частини гідротурбіни першого та другого етапу для четвертого гідроагрегату Дністровської ГАЕС згідно з умовами договору.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Турбоатом.

Наразі, в цехах підприємства триває робота над кришкою турбіни, робочим колесом та механізмами. Відзначимо, що у серпні поточного року “Турбоатом” вже виготовив і поставив замовнику статор та спіральну камеру.

Як повідомлялося раніше, на Дністровській ГАЕС встановлено оборотні радіально-осьові гідромашини ОРО170-В-730 виробництва ПАТ “Турбоатом”. Завод вже виготовив і поставив повний комплект обладнання трьох турбін. Максимальна потужність агрегатів у турбінному режимі складає 390 МВт, у насосному – 420 МВт.

Будівництво останнього на даний момент агрегату завершилося в грудні 2015 року, а в червні 2016 року було здійснено пуск першої черги будівництва Дністровської ГАЕС у складі трьох агрегатів. Четвертий гідроагрегат знаходиться на стадії виготовлення. Пуск турбіни заплановано на 2019 рік.

Останні новини:

Зараз читають