9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Ощадбанк інвестує 57 млн євро в будівництво сонячних станцій і біогазових установок в 2018 році

У 2018 році Ощадбанк має намір надати понад 57 млн євро на будівництво біогазових установок і сонячних електростанцій загальною потужністю 69,7 МВт.

Таким чином, держбанк планує збільшити фінансування проектів відновлюваної енергетики із залученням кредитних ліній Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку на 30% в порівнянні з поточним роком, передає Незалежна асоціація банків України. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Зокрема, Ощадбанк планує виділити 30 млн євро на установку біогазових установок потужністю 34,7 МВт у Волинській, Чернігівській та Сумській областях та 27,5 млн євро в сонячні електростанції потужністю 35 МВт в Дніпропетровській області.

Сьогодні підтримка проектів в сфері відновлюваної енергетики – це реальний внесок в енергетичну незалежність України, зазначає голова правління Ощадбанк Андрій Пишний.

Ми впевнено рухаємося в рамках реалізації державної енергетичної стратегії і фінансуємо стратегічно важливі галузі економіки України, – підкреслив він. – До кінця 2017 року планується виділити 12,79 млн євро в три проекти з будівництва сонячних електростанцій потужністю 22,5 МВт в Одеській, Вінницькій та Херсонській областях.

На даний момент Ощадбанк вже надав 161 млн євро на реалізацію проектів альтернативної енергетики загальною потужністю 77,6 МВт. Фінансування відбулося в тому числі за участю експортних агентств. Зокрема, кілька років тому банк надав кошти на будівництво біогазових установок, які виробляють електроенергію на полігонах твердих побутових відходів в Житомирській і Миколаївській областях.

Останні новини:

Зараз читають