9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

ООН виділить Україні на енергоефективність державних установ $5,5 млн

Глобальний екологічний фонд ООН виділить Україні на поліпшення енергоефективності державних установ у малих і середніх містах $5 480 000.

Проект покликаний зменшити витрати енергетичних ресурсів у лікарнях, школах, адміністративних установах та закладах вищої освіти, дитячих садках, будинках-інтернатах, аптеках, центрах зайнятості, бібліотеках та музеях реалізується в рамках Екологічної програми ПРООН у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, передає EcoTown.

За п’ять років у десяти малих та середніх містах України буде впроваджено щонайменше десять пілотних проектів, які сприятимуть заощадженню енергії та дозволять скоротити щорічні викиди двоокису вуглецю приблизно на 510 тонн.

В рамках проекту муніципалітети зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, які зменшують енергетичні витрати і викиди парникових газів, забезпечуючи технічну підтримку компаніям з надання енергетичних послуг.

За фінансової підтримки Глобального екологічного фонду, буде здійснена реконструкція та модернізація систем електро- та водопостачання у державних будівлях. Матеріальна підтримка також буде надана місцевим інженерним компаніям для здійснення будівництва, монтажу, експлуатації, технічного обслуговування та ремонту обладнання.

Проект також сприятиме посиленню ґендерної рівності у секторі енергоефективності завдяки активному залученню жінок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають