9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Одеський студент отримав 500 тис грн на створення і масове виробництво инверторного стабілізатора напруги

Студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету Михайло Химченко отримав 500 000 грн в рамках стипендіальної програми CIG R & D LAB 2017-2018 університету і Chernovetskyi Investment Group. Засоби він витратить на створення і масове виробництво інверторного стабілізатора напруги.

Про це AIN.UA повідомили представники програми, передає Національний промисловий портал.

Розробка вирішує проблему перепадів електричної напруги і нестабільного електроживлення і створена, в першу чергу, для захисту газових котлів. Химченко працював над ним протягом десяти місяців спільно з отцем Юрієм і науковим керівником, викладачем університету Ігорем Блінова.

За підрахунками авторів проекту, кількість газових котлів з електричним управлінням в українських будинках становить близько 7,5 млн. Вони відзначають, що проблема захисту цього чутливого до перепадів напруги обладнання коштує досить гостро. Творці пристрою будуть пропонувати продукт на українському ринку за доступною ціною – близько 4000 грн. Вони підкреслюють, що за своїми технічними характеристиками і якістю воно не поступається дорогим європейським аналогам.

CIG R & D LAB – освітня стипендіальна програма, спрямована на допомогу учасникам у створенні інноваційних розробок. У 2017-18 навчальному році пройшов пілотний проект програми, а на наступний вже запланована нова.

Останні новини:

Зараз читають