9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Нову сонячну електростанцію потужністю 16 МВт побудують в Запорізькій облаті

Проект сонячної електростанції потужністю 16 МВт, яка буде розташована в смт Веселе Запорізької області, розробила компанія ЕДС-Інжиніринг.

Пакет проектної документації для сонячної електростанції розробив проектно-конструкторський відділ дніпровської компанії ЕРС-Інжиніринг. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Проект передбачає використання одного трекера з системою стеження за сонцем і 58 000 фотоелектричних модулів, які будуть встановлені на статичну систему кріплення.
У проект закладено будівництво кількох об’єктів: триповерховий адміністративно-побутовий корпус з інженерними комунікаціями, склад з навісом для зберігання комплектуючих запчастин і дві 5-метрові вежі охорони.

blank

В адміністративному корпусі спроектовано приміщення диспетчерського пункту. Диспетчерський пункт дозволить відстежувати стан обладнання, виконувати дистанційне керування і контроль роботи сонячної станції за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення з доступом через Інтернет.

blank

ТОВ «Українські системи Солар», для якого розроблявся проект, є розробником і виробником систем кріплення фотоелектричних модулів, зокрема трекерна систем стеження за сонцем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають