9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Нові бурові установки для добування газу прибули в Україну

В Одеський морський порт прибули дві нові бурові установки китайського виробництва для потреб державної компанії Укргазвидобування.

“Нарешті Україна почала вкладати гроші у розвиток власного добутку газу, власного бурового флоту та розвідку власних ресурсів. Постачання цих нових вишок — це один з небагатьох конкретних кроків, які дозволять наростити видобуток газу в Україні”, — повідомив голова Укргазвидобування Олег Прохоренко.

Середній вік бурових установок для видобутку газу в Україні складає 23 роки, тоді як в Росії 10 років, а в Білорусі 9 років. Бурові вишки виготовила компанія Sichuan Honghua Petroleum Equipment, маса кожної складає по 450 тонн.

Зазначається, що загалом в межах контракту з китайською компанією планується отримати 10 бурових установок. Крім цього, бурові вишки для видобутку газу мають поставити у межах контракту з німецькою компанією Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems. Відповідно до цього контракту, планувалося постачання 5 бурових установок загальною вартістю 110 мільйонів доларів.

Укргазвидобування — найбільша газодобувна компанія в Україні, яка добуває близько 75% загального видобутку газу. 100% акцій компанії належить державному Нафтогазу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають