9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Норвезька компанія побудує три сонячні електростанції на Миколаївщині

Норвезька компанія Scatec Solar домовилася з українською фірмою Rengy Development, яка розвиває альтернативну енергетику в Україні, про будівництво на півдні країни сонячних електростанцій загальною потужністю 47 МВт.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЕлектроВісті.

Згідно з планами, три станції в Миколаївській області, на будівництво яких буде потрібно приблизно 52 мільйони євро, будуть виробляти близько 58 ГВтч в рік. Учасники проекту розраховують до кінця року залучити фінансування за допомогою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Scatec Solar займається будівництвом і управлінням сонячними електростанціями по всьому світу.

Rengy Development була створена в 2009 році інвесткомпанією Trust Capital Group для розвитку виробництва сонячної енергії і з тих пір побудувала і ввела в експлуатацію кілька електростанцій у Вінницькій, Одеській та Херсонській областях загальною потужністю приблизно 70 МВт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Scatec Solar має намір в поточному році приступити до будівництва сонячних електростанцій (СЕС) в Черкаській області загальною потужністю 83 МВт.

Scatec Solar вже побудувала і експлуатує СЕС потужністю 322 МВт в різних країнах, ще 434 МВт фотоелектричних станцій знаходяться на етапі будівництва.

Останні новини:

Зараз читають